Wykorzystując najnowsze dostępne technologie tworzymy panoramiczne wizualizacje 3D 360º. Jest to wyjątkowy sposób prezentacji projektu, pozwalający odbiorcy w dowolny sposób obracać widok aby przyjrzeć się wszystkim szczegółom w wybranej perspektywie. Dzięki zastosowaniu technologii stereoskopowej nasze fotorealistyczne wizualizacje mogą być prezentowane na ekranach smartfonów połączonych z okularami VR jak np. Samsung Gear RV, Google Cardboard, DayDreamVR. Pozwala to uzyskać wrażenie pewnego zanurzenia w technologii VR (Virtual Reality). Panoramy 360º mogą przedstawiać zarówno wizualizacje wnętrz jak i wizualizacje architektoniczne obejmując założenia w większej skali.

 

» Czytaj więcej

Wizualizacje produktów 3D

Postęp technologiczny w ostatnich latach nabrał niezwykłego tempa. Otwiera to wiele nowych możliwości, z jakich warto korzystać. W branży marketingu coraz popularniejszym rozwiązaniem stają się realistyczne wizualizacje produktów 3D. Za pomocą nowoczesnego, bardzo zaawansowanego oprogramowania można stworzyć dopracowany model danego produktu, a następnie przedstawić go w formie zdjęcia lub animacji. Współczesne wizualizacje produktów coraz trudniej odróżnić od prawdziwych zdjęć. Nic zatem dziwnego, że właśnie taka forma marketingu staje się standardem. Jeszcze skuteczniejszą formą reklamy okazują się wizualizacje 3D, które pozwalają się przyjrzeć produktowi z różnych stron. Na taką formę prezentacji już dziś zdecydowało się wiele sklepów internetowych, a w przyszłości może ona całkowicie wyprzeć statyczne zdjęcia.

Wizualizacje produktów

Nasza firma przygotuje dla Ciebie wysokiej jakości wizualizacje 3D wybranych produktów. Przedstawimy je w taki sposób, aby jak najlepiej oddać wszystkie szczegóły oraz podkreślić ich zalety, dzięki czemu staną się jeszcze bardziej atrakcyjne w oczach klientów. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób kompleksowy i indywidualny, wykorzystując zarówno zebrane dotąd doświadczenie, jak i wszechstronną wiedzę w zakresie projektowania przy pomocy nowoczesnych programów graficznych, fotografii oraz marketingu. Wizualizacje produktów w 3D to skuteczny sposób reklamy w internecie, ponieważ potencjalni klienci mogą lepiej poznać dany produkt, niż poprzez oglądanie jego zdjęć. Wiele zależy jednak od tego, jak dobrze zostanie wykonana wizualizacja. Dlatego, zanim nawiążesz współpracę z naszą firmą, koniecznie zapoznaj się z dotychczasowymi realizacjami, które pomogą podjąć decyzję.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi pracami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu abyśmy mogli poznać specyfikę Twojego projektu.
Napisz, zadzwoń lub użyj formularza kontaktowego.


Napisz do nas!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin


biuro@b1design.pl


Zadzwoń!
Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości


+48 503 645 039


Dołącz do nas!


cv@b1design.pl