b1design to pracownia wykonująca profesjonalne wizualizacje 3D. Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, urbanistyczne, wnętrz i form przemysłowych utrzymując indywidualny charakter każdego zlecenia. Z dbałością o detale przygotowujemy statyczne obrazy jak również animacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy najwyższej jakości prace o wyjątkowym charakterze, zapewniając profesjonalną obsługę i terminowość wykonania zadania. Nasze wizualizacje architektoniczne zostały wyróżnione przez międzynarodowe forum nagrodą Vray Workshop TOP5.

Wykorzystując najnowsze dostępne technologie tworzymy panoramiczne wizualizacje 3D 360º. Jest to wyjątkowy sposób prezentacji projektu, pozwalający odbiorcy w dowolny sposób obracać widok aby przyjrzeć się wszystkim szczegółom w wybranej perspektywie. Dzięki zastosowaniu technologii stereoskopowej nasze fotorealistyczne wizualizacje mogą być prezentowane na ekranach smartfonów połączonych z okularami VR jak np. Samsung Gear RV, Google Cardboard, DayDreamVR. Pozwala to uzyskać wrażenie pewnego zanurzenia w technologii VR (Virtual Reality). Panoramy 360º mogą przedstawiać zarówno wizualizacje wnętrz jak i wizualizacje architektoniczne obejmując założenia w większej skali.

Jesteśmy zespołem pasjonatów grafiki 3D. Dzięki silnemu zapleczu architektonicznemu jesteśmy w stanie zrozumieć intencje projektantów i w jak najlepszy sposób przedstawić specyfikę projektu. Uwielbiamy odkrywać, znajdować nowe rozwiązania starych problemów, dochodzić do celu coraz to nowymi, lepszymi drogami. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu możemy przekraczać kolejne granice i uzyskiwać rezultaty przewyższające oczekiwania nasze i naszych klientów.

Dotychczas zaufali nam:

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi pracami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu abyśmy mogli poznać specyfikę Twojego projektu.
Napisz, zadzwoń lub użyj formularza kontaktowego.


Napisz do nas!
Odpowiemy w ciągu 24 godzin


biuro@b1design.pl


Zadzwoń!
Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości


+48 503 645 039


Dołącz do nas!


cv@b1design.pl